خرید عرضه اولیه 2018-02-14T17:07:40+00:00

عرضه اولیه چیست؟

به سهام شرکت‌هایی که برای اولین بار سهام خود را در بازار بورس معامله می‌نمایند، عرضه اولیه می‌گویند. معروفیت عرضه‌های اولیه در بازار سرمایه ایران به دلیل سودآوری کوتاه مدتیست که این دسته از سهام دارند.

چرا قیمتشان رشد می‌کند؟

به دلیل اینکه شرکت‌ها همواره سهام خود را با قیمتی کمتر از قیمت واقعی در بازار عرضه می کنند تا با رشد اولیه قیمت، ذهنیت مثبتی در ذهن سهامداران ایجاد شود.

چقدر قیمتشان رشد می‌کند؟

به ازای هر سهم، مقدار رشد متفاوت است اما معمولا حداقل رشد قیمت طی 1 یا دو هفته بعد از اولین معامله (بعد از عرضه اولیه) 15% بوده است و حداکثر آن نیز 100% بوده است. بله، 100%!!!!!

یعنی چند تومن؟

با توجه به وضعیت فعلی عرضه‌های اولیه، شما می‌توانید به صورت تقریبی طی 1 سال، 1 میلیون تومان سود کنید. یعنی از یک عرضه اولیه 50 هزار تومان، از دیگری 200 هزار تومان، از دیگری 80 هزار تومان و در مجموع، پس از 1 سال 1 میلیون تومان خود را به 2 میلیون تومان (تقریبا) تبدیل کنید.

چطوری بخرم؟

اگر حساب کارگزاری دارید، فقط باید به کوانت‌کن دسترسی به حساب کارگزاری خود را بدهید. برای این موضوع، با شماره 02188394218 تماس بگیرید. اگر حساب کارگزاری ندارید، اول باید حساب کارگزاری ایجاد نمایید.

باید به شما پول بدهم؟

نه، هیچ پولی به حساب ما واریز نمی‌شود. تمام وجوه در حساب کارگزاری شماست و خروج وجه از حساب کارگزاری شما فقط به حساب بانکی خود شما امکان پذیر است. این سرویس برای کوانت‌کن هیچ درآمدی ندارد.

خودم می‌خرم. چه فرقی می‌کند؟

هیچ فرقی نمی‌کند. چه شما عرضه‌های اولیه را خریداری کنید چه الگوریتم ما، هیچ فرقی از نظر درآمد برای شما ندارد. تنها تفاوت این است که ما همه عرضه‌ها را برای شما خریداری می‌کنیم بدون اینکه برای شما درگیری ذهنی ایجاد شود یا از یکی از عرضه‌ها مطلع نشوید.

یک بار حساب کارگزاری خود را به پنل کاربری کوانت‌کن خود متصل کنید و بعدش، به کمک الگوریتم‌های معاملاتی خرید و فروش کنید. مثلا سرخطی بزنید، حد سود و حد ضرر تعریف کنید، نوتیفیکیشن دریافت کنید و کلی خوش بگذرونید.

همکاران ما

در راه ارائه چنین سرویسی به صورت رایگان و با کیفیت بالا، شرکت‌های مختلفی همکاری و تلاش نموده‌اند که در زیر، می‌توانید تعدادی از این همکاران را مشاهده کنید